Online Servis Kaydı

Yukarı

Bosch yetkili servis hizmetleri

Uzman Bosch yetkili servisleri, sahip olduğu 40 yıllık beyaz eşya onarım tecrübesi ve profesyonel ekibiyle, yalnızca en kaliteli onarımları yapmakla kalmaz, aynı zamanda yaşadığınız problemin bir daha tekrarlanmaması için en küçük ayrıntıyı bile gözden kaçırmaz.

Uzman Bosch yetkili servis ekiplerimiz, Bosch marka küçük ev aletleri, ocak ve fırınları, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, kurutma makineleri, buzdolabları ve derin dondurucuları sorunsuz ve en hızlı şekilde onarır, sizlere en kaliteli hizmeti sunar.

Ayrıca bakım ya da onarım gerektiren Bosch küçük ev aletlerinizi uzman yetkili servis ekiplerimiz ücretsiz olarak kapınızdan alır, onarım bitince yine kapınıza teslim eder.

Yukarı

Hızlı, güvenilir ve her zaman yanınızda

Türkiye’nin her yerinden 7/24 Bosch Çağrı Merkezi’ni [444 6 333] arayabilir, beklemeden, yorulmadan profesyonel yetkili servis hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Yukarı

Görüşünüz bizim için değerlidir!

Her yıl mükemmel Müşteri Hizmetlerimiz için ödüller alsak da sunduğumuz hizmetleri daha da geliştirmek için sürekli olarak çalışıyoruz. Bu nedenle, her yıl binlerce müşterimize yazarak onların görüşlerini istiyoruz. Ayrıca, sizden gelecek her türlü geri bildirimden de doğal olarak memnun oluyoruz.

Yukarı

Orijinal aksesuar, temizlik ve bakım ürünlerimiz

Orijinal temizlik ve bakım ürünlerinin ve aksesuarların kullanımı Bosch ev aletinizin performansını arttırır ve ömrünü uzatır.

Size 7 gün 24 saat bir telefon uzaklığındayız.

Ürününüz ile uyumlu temizlik ve bakım ürünleri ve aksesuarlar hakkında Bosch Çağrı Merkezinden 7 gün 24 saat bilgi ve destek alabilir, siparişlerinizi iletebilirsiniz.

Yukarı

Online servis kaydıyla uzman yetkili servisimiz tek tıkla kapınızda!

Online servis kaydı oluşturmak size zaman kazandırır, ayrıca
ücretsiz olduğu için bütçenizi de düşünür. Bu hizmetimiz sayesinde:
- Gün boyunca istediğiniz saatte randevu alabilir,
- Ürününüzün arızasını tam olarak tanımlayabilir,
- Servisin sizi ziyaret edeceği en uygun gün ve saati belirleyebilir,
- Ürününüzün en kısa sürede onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Yukarı

Uzman yetkili servis hizmeti yalnızca bir telefon uzağınızda.

Türkiye’nin her yerinden 7/24 Bosch Çağrı Merkezi’ni arayabilir, beklemeden, yorulmadan profesyonel Yetkili Servis hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Bosch Çağrı Merkezi
[444 6 333]

Yukarı

Kullanım kılavuzları

Kullanım kılavuzlarımız bakım tavsiyelerine, yedek parçalara ve küçük problemleri kendi başınıza nasıl giderebileceğinize dair değerli bilgiler içerir.