Diğer Ürünlerimiz

Yukarı

CASPER

Mağazamızda, Bosch Ev Aletleri’nin tüm ürünlerinin yanı sıra Türkiye’nin lider bilgisayar markalarından Casper’ın dizüstü ve masaüstü serilerine de ulaşabilirsiniz.

Yukarı

ELMOB

Mağazamızda, alanındaki en önemli markalardan biri haline gelen Elmob’un LCD üniteleri ve TV sehpalarının satışı yapılmaktadır.

Yukarı

GOLDMASTER

Türkiye’de uydu alıcısı ve elektronik sektöründe herkes tarafından bilinen ve güvenilen bir marka haline gelen GoldMaster uydu alıcıları, Bosch markası çatısı altında mağazamızda satışa sunulmaktadır.

Yukarı

PRAKTICA

Praktica’nın yeni dijital fotoğraf makineleri ile hayatı ölümsüzleştirin. Kolay kullanımı ile dikkat çeken fotoğraf makineleri ile mükemmele yakın görüntüler elde edebilirsiniz.

Yukarı

OLIVETTI

Dünya devi Olivetti 'nin yeni üyeleriyle tanışın. Çok uygun koşullara teknoloji harikası Olivetti'lerden size uygun olanı seçin.

Yukarı

SANYO

Elektronik sektörünün öncü markalarından Sanyo’nun LCD televizyonları, dijital fotoğraf makineleri ve kameraları bayimizde satışa sunulmaktadır.

Yukarı

VOIT

Evde spor yapmanın keyfine Voit ürünleriyle varın. Sağlıklı bir hayat için koşu bantlarından, manyetik bisikletlere kadar Voit ürünleri mağazamızda satışa sunulmaktadır.